Gym step

Gym step
490.00
547.00
Szerokość 70 cm, Wysokość 16 cm, Głębokość 49 cm
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Dostępny wyłącznie na zamówienie

Opis

Owalny step (podest) umożliwiający wykonywanie całej gamy ćwiczeć.
Bogate wyposażenie u możliwia złożenia w różnych konfiguracjach:
-step prosty o poziomej podstawie na różnych wysokościach
-step skośny
-podstawa do piłki gimnastycznej
-balanser

Step prosty jest dobrze znanym i popularnym przyrządem, więc komentarz jest zbędny. Różną wysokość uzyskujemy przez zamontowanie jednego lub dwóch zestawów podstaw ("klocków").

Step skośny (pochylony) może być używany do ćwiczeń w pozycji stojącej, imitując pochylenie terenu lub podczas ćwiczeń w pozycji leżącej z przyrządami jako podparcie dla pleców. Do montażu takiego stepu wykorzystamy skośne klocki boczne, klocek prosty z zestawu prostego umieszczony z tyłu podestu oraz pod nim klocek skośny. Przy takiej konfiguracji  przydatne są dołączone w zestawie gumy.

Podstawa do piłki gimnastycznej stosowana jest do stabilizacji piłki podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych po kontuzjach lub osób starszych, kiedy przetoczenie piłki może stwarzać zagrożenie. Uyteczna jest rółnież podczas relaksu na piłce lub użycia piłki do siedzenia podczas korekty postawy. Aby uzyskać taki zestaw, należy na odwróconą płytę zamocować element w kształcie leja.

Balanser to urządzenie do ćwiczenia równowagi i koordynacji. Duże obciążenie mięśni szkieletowych może służyć intensywnym ćwiczeniom, ale też ogranicza zastosowanie balansera w przypadku niektórych schorzeń, np. dotyczących kręgosłupa. Ten zestaw uzyskujemy przez zamocowanie "półkuli" pod płytą przyrządu.
 

UWAGA,

cena 184 zł dotyczy produktów z ekspozycji, bez opakowania lub z opakowaniem zniszczonym. Wszystkie wyroby są w pełni wartościowe. 

Uniwersalny podest - step do ćwiczeń. Może być składany w 4 różnych konfiguracjach. Przyrząd idealny do domowego i klubowego użytku. W zestawie gumy z uchwytami.