Odzież

Odzież firmy Shogun charakteryzuje się dobrym materiałem, solidnym wykończeniem, wygodnym i dopracowanym krojem, możliwością znakowania na zamówienie np. dodatkowe hafty, aplikacje, naszywki, nadruki.

 

Długie spodnie

Oferta długich spodni obejmuje wiele modeli. Standardowy wzór to długie nogawki z klinem- proste spodnie z szerokim lampasem w odmiennym kolorze, szeroka guma w pasie. Najczęstsza kolorystyka to czarna podstawa z czerwonymi wykończeniami, lub czerwona z czarnymi, jednakże możliwe jest także wykonanie spodni w innych kolorach, np. klubowych.

Do najnowszych modeli długich spodni należy wzór o kroju j.w. lecz o nowoczesnym zdobnictwie oraz model z zapięciem na rzep zamiast gumy w pasie. Cechą charakterystyczną pierwszego wzoru są wypusty na przodzie nogawek oraz stylowe napisy.

Spodnie bez szerokiej gumy w pasie charakteryzują się wygodnym krojem, w pasie modnym zapięciem na rzep oraz przy szwach stębnówkami w odmiennym kolorze (standardowe białe lub czerwone).

 

 

 

 

Krótkie spodenki

Oferta tych spodni obemuje zarówno proste spodenki, jak i specjalne modele np. do Muay-Thai. Odzież ta to luźne spodenki nie krępujące ruchów o tradycyjnym tajskim kroju. W pasie szeroka guma, z przodu aplikacje Muay-Thai w pisowni oryginalnej. Na Wszystkich wzorach możliwe jest wykonanie dodatkowych haftów (nazwisko, logo klubu itp), naszywek.

Zobacz produkty związane z tym artykułem