O firmie

Firma nasza istnieje od 1992 roku. Od tego czasu zbieramy doświadczenie i wyposażenie umożliwiające samodzielność i niezależność. Jesteśmy firmą  nastawioną na produkcję sprzętu dla tych, których nie zadowala niewyszukana estetyka, niska jakość lub pozory funkcjonalności. Natomiast niewiele możemy i chcemy zaoferować tym, których interesuje jedynie niska cena.

Nasze wyroby spełniają wysokie wymagania bezpieczeństwa i komfortu i często wygrywają konkurencję z wyrobami najbardziej renomowanych producentów. Mamy nadzieję że jakość oraz bogata oferta zyskają Państwa zainteresowanie.

Znaczna część naszych produktów to oryginalne wzory, nie mające wcześniej odpowiedników innych firm, co dotyczy zarówno przyrządów do uderzeń jak i ochraniaczy o charakterystycznej stylistyce i wielowarstwowej konstrukcji. Nie kopiujemy obcych wyrobów, lecz zawsze śledzimy tendencje na rynku. Nasze doświadczenie pozwala na to, aby nie przyjmować ich bezkrytycznie. Zdarza się że sprzęt musi przyjąć zewnętrzną formę typowego produktu, aby nie budzić niechęci użytkownika przyzwyczajonego do dawnej formy. Natomiast nasze rozwiązania i wyroby często są kopiowane przez producentów w kraju i za granicą i stają się niepisanym standardem.

Pozostając w cieniu wielkiego biznesu, mamy wielką satysfakcję mieć na niego pozytywny wpływ.

Zaufali nam

Poniżej prezentujemy niektóre adresy i inne dane klubów, firm i osób, które zaufały nam oraz okazały się godne zaufania. Nie powinien budzić zdziwienia brak firm konkurencyjnych, nawet z grona stałych naszych odbiorców. Wiąże się to z tajemnicą handlową.

Israeli Krav Maga, Poznań
http://www.krav-maga-ponan.pl/FB KrukTeam Adam Kruk

SPARTA KRAV MAGA, Olsztyn
http://www.sparta-kravmaga.pl/
info@sparta-kravmaga.pl
tel. 887 331 330

Gladius Fight Club, Ostróda
Taekwondo - Kickboxing
http://www.gladius.org.pl

Korio - Agencja szkoleniowo - treningowa
http://korio-olsztyn.pl/

Szczycieński Klub Kyokushin Karate
http://www.karate.szczytno.pl