Pasy do sportów walk

Pasy do sztuk i sportów walk charakteryzują się jak wszystkie nasze wyroby wysoką jakością wykonania. Naturalny lub polipropylenowy wkład obszyty jest kolorową tkaniną, w zależności od szerokości pasa szyty 6 lub 8 równymi szwami. Najczęściej wybierana szerokość pasa do sportów walk to ok. 40mm dla pasów białych i kolorowych oraz ok. 45mm dla pasów czarnych oraz brązowych.

Długości pasów mogą nieco różnić się między sobą, co technologicznie wynika z faktu ściągania miękkiej tkaniny przez kilka równolegle ułożonych szwów, z których każdy składa się średnio z ok. 1000 ściegów.

Istnieje możliwość wykonania na zamówienie innych długości, kolorów, szerokości oraz pasów dwukolorowych.

Proponujemy także pasy haftowane typowym ideogramem dyscypliny. Ideogramy widoczne w opcjach e-sklepu nie wymagaja opracowania haftu. Grafika nietypowa lub tekst wymagaja opracowania (jest to pas personalizowany).

Zamówić pas najłatwiej jest przez sklep internetowy, wybierając z opcji długość, kolor oraz szerokość pasa, a następnie rodzaj i kolor haftu (ideogramu)

Pas personalizowany to po prostu pas wykonany na indywidualne zamówienie. W standardzie takiej usługi jest wykonanie haftów skłądających się z napisów literowych (imię nazwisko), stopnia/belki oraz ideogramu. Można przesłać projekt pasa e-mailem lub zamówić go poprzez e-sklep.

Czas realizacji to zazwyczaj 1-2 dni robocze od zatwierdzenia wzoru.