Tarcze treningowe

Tarcze treningowe

Jako producent tarczy do uderzeń, mamy ugruntowaną pozycję i bardzo dobrą opinię użytkowników, wielu ocenia je jako najlepsze.

Najważniejszym kryterium każdej naszej konstrukcji jest bezpieczeństwo w zakresie co najmniej obejmującym przeznaczenie danego przyrządu.

Jako jeden z nielicznych producentów oferujemy tarcze nie tylko o różnej trwałości, z przeznaczeniem do różnej intensywności użytkowania, ale również z przeznaczeniem dla różnych technik treningowych - inne dla technik obrotowych lub kopnięć podbiciem stopy, inne dla ciosów prostych, ... i jedynie czego oczekujemy od naszego Odbiorcy, to wykorzystania  sprzętu treningowego odpowiedniego do intensywności i rodzaju ćwiczeń.

Brak odpowiednich norm regulujących bezpieczeństwo przyrządów do uderzeń nie daje możliwości otrzymania certyfikatu stwierdzającego zgodność wyrobu z dokumentem odniesienia. Dokładamy więc starań, aby nasze wyroby pod każdym względem były bezpieczniejsze od jakichkolwiek innych i staramy się zawsze w pierwszej kolejności uwzględniać uwagi użytkowników dotyczące bezpieczeństwa.

Występujemy również do organizacji sportowych o ocenę naszego sprzętu lub certyfikat.

Subiektywna ocena sprzętu przez osoby ćwiczące może opierać się na przyzwyczajeniach, niechęciach, atrakcyjności estetycznej. Będziemy więc przedstawiać bardziej obiektywne metody badań stosowanych w naszej firmie, aby ich  wyniki dawały możliwość porównania różnych wyrobów.

Aby porównać różne wyroby, należy je zbadać. Jedynie obiektywne i mierzalne wyniki badań mogą być podstawą do bezstronnego porównania wyrobów od różnych producentów.  Dla sprzętu takiego jak worki czy tarcze nie istnieje rzetelny i ujednolicony system badań, więc opracowujemy własne metody.

Niedługo klikając tu zostaniesz przekierowany do artykułu prezentującego nasze metody badania tarczy. Na razie strona jest w budowie.

 

Poniżej znajdziesz kilka linków do krótkich przewodników po różnych zagadnieniach dotyczących tarczy treningowych.

 

Tarcze - podział

 

Używamy określeń „podchwyt” czy „nadchwyt”. 

Klikając tu dowiesz się o co chodzi.

 

Tarcze - zagrożenie

Wielu producentów nieustannie prześciga się w pomysłach na stwarzanie nowych zagrożeń.

Pod tym linkiem prezentujemy krótki ilustrowany przegląd tych pomysłów.

 

Poruszane powyżej problemy dobrze zilustruje krótki film animowany do którego prowadzi ten link.

 

Na razie przedstawiliśmy jedną tylko sytuację, ale wkrótce postaramy się o więcej...

 

 

 

 

 

Zobacz produkty związane z tym artykułem