tarcza profilowana ze skóry

tarcza profilowana ze skóry
tarcza profilowana ze skóry
tarcza profilowana ze skóry
tarcza profilowana ze skóry
295.00
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Dostępny wyłącznie na zamówienie

Opis

Tarcza treningowa uznana przez Prezesa Polskiego Związku Taekwon-do ITF za najlepszą na rynku.

Tradycyjne tarcze treningowe w przypadku niecentralnego uderzenia maja zwyczaj uderzyć osobę ją trzymającą w nos. Zaprojektowaliśmy więc tarczę do technik osłonowych nie posiadającą tej wady.
*Przekrój wkładu tej tarczy zbliżony jest do półpierścienia, z lekkim pogrubieniem w środku ze względu na największą intensywność użycia. Zastosowany profil pozwala na utrzymanie stabilności przy uderzeniach nie tylko w linię środkową.
Inny występujący przy technikach osłonowych problem to "nadziewanie" kopiącego na łokieć. Mając na uwadze bezpieczeństwo, ta tarcza (poducha) treningowa została przedłużona tak, aby osłaniała zarówno łokieć, jak i nadgarstek, pozwalając na zadawanie uderzeń szczytem tarczy.
*Wkład wykonany jest z warstwy "rdzeniowej" i amortyzacyjnej, co powoduje bardzo dobrą pracę w szerokim zakresie intensywności kopnięć i uderzeń.
*Stabilne ułożenie przedramienia, obejmowanego przez wkład nie wymaga koniecznści solidnego mocowania przedramienia paskami. Wystarczające okazało się zastosowanie uchwytu oraz jednego regulowanego paska.
*Obszycie wykonane z najwyższej jakości skór krajowych o miękkiej, elastycznej wyprawie. Zazwyczaj dostępny kolor - ciemny brąz.

Tarcza profilowana okazała się idealna w technikach osłonowych (trzymanie podchwytem), umożliwia wiele szybkich kombinacji treningowych .
Nie nadaje się do nadchwytu!
Tu wyjaśniamy co to jest podchwyt i nadchwyt

Wykonanie: skóra licowa
długość ok. 52cm
waga ok. 1,9 kg

Zobacz informacje związane z tym produktem