tarcza treningowa do uderzeń wielofunkcyjna

tarcza treningowa do uderzeń wielofunkcyjna
975.00
Dostępny
Niedostępny
Dostępny na zamówienie
Dostępny wyłącznie na zamówienie

Opis

  Ta tarcza treningowa zapewnia wszechstronność zastosowań i niespotykane tłumienie, zarówno w zakresie wysokich (ponad 1000J), jak i niskich energii uderzeń.
   Nietypowy kształt w przekroju pionowym - wyraźnie różna szerokość u góry i u dołu pozwala na pełną ochronę klatki piersiowej, ramion i brzucha trenera przy oburęcznym trzymaniuz z przodu. Mocny, stabilny chwyt zapewniają regulowane uchwyty zamocowane pod optymalnym kątem. Wycięcie na górze tarczy zapobiega uderzaniu w podbródek, a wycięcie dolne - bolesnemu uderzaniu w genitalia. Taka praca wymaga, oczywiście, odwrócenia tarczy szerszą stroną do góry, co pozwala na osłonięcie klatki piersiowej i ramion.
   Niewielka waga przyrządu preferuje go do mocowania na piersi za pomocą szelek i pasa  biodrowego, węższą stroną do góry. Brzuch i klatka piersiowa  pozostają wówczas osłonięte całkowicie, ramiona są wolne, np. do pracy z małymi tarczami. Wycięcia na podbródek i genitalia pełnią tę samą funkcję, co poprzednio.
   Wykorzystanie tarczy do treningu niskich kopnięć (low kick) umożliwia uchwyt w jednym z wycięć. Wygięty profil ułatwia stabilne utrzymanie tarczy we właściwej pozycji.
   Zróżnicowany przekrój poziomy zapewnia maksymalną amortyzację w miejscach statystycznie najczęściej atakowanych.

Waga: ok.3,6 kg
Wymiary: 62cm*53cm*26cm
Grubość wypełnienie: max. 16cm


 

Zobacz informacje związane z tym produktem